Lody na wesele​

Lody na targi​

Chcesz zorganizować lodową imprezę?

W sezonie letnim odbywa się wiele imprez plenerowych w całej Polsce, LODY NA KOLE brały udział w wielu z nich, byliśmy na koncertach, dniach miasta, dniach dziecka oraz indywidualnych uroczystościach.

Uatrakcyjnij  imprezę firmową lub kinder party, goście będą czuć się wyjątkowo
i będą zachwyceni.

Lody włoskie lub świderki na twoim przyjęciu, nie ma sprawy skontaktuj się z Nami!

Dysponujemy nie tylko zapleczem technicznym ale przede wszystkim doskonałym sprzętem oraz produktami najwyższej jakości.

Zapewnimy odpowiednie maszyny na twoją lodową imprezie.

Gwarantujemy pyszną zabawę na lodowym przyjęciu!

Lody na weselu? Kto by pomyślał…

Goście lubią być zaskakiwani, zapewnimy doznania smakowe, estetyczne
oraz zadowolenie.

Z uwagi na naszą mobilność i rozwiązania techniczne (utrzymywanie odpowiedniej temperatury w rowerze do 10 godzin bez prądu) możemy brać udział w różnorodnych wydarzeniach nie tylko na terenie Łodzi.

Pozwól nam zadbać o Twoich gości w tym szczególnym dniu.

Chcesz powitać gości lodowym poczęstunkiem skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do twoich indywidualnych potrzeb.

Twoi pracownicy lub współpracownicy potrzebują przerwy?

Planujesz spotkanie w firmie i szukasz pomysłu na poczęstunek, polecamy lody  które ochłodzą gorące od dyskusji gardła i co wyjątkowe ocieplą atmosferę. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie lodów poprawia nastrój. 

Chcesz docenić swoich pracowników zapewnij w firmie lodowe lunche w trakcie przerw. Skontaktuj się z nami, możemy zapewnić, że dopasujemy ofertę do potrzeb Twojej firmy. 

Lody na targi?

Nasz rower lub wózek z rzemieślniczymi lodami będzie idealnym rozwiązaniem podczas tego typu imprezy. Nie ma wątpliwości, że mobilna lodziarnia zwróci uwagę, zyska zwolenników i będzie doskonałą reklamą.

Zapewniamy, że Nasza obsługa spełni wszelkie wymagania oraz dostosuje
się do potrzeb zleceniodawcy.

Tradycyjne lody włoskie, świderki lub milkshake dysponujemy profesjonalnymi maszynami do produkcji  lodów włoskich absolutnie topowej firmy Gel Matic które mogą uświetnić twój event, imprezy firmowe, akcje promocyjne i targi.

Na życzenie klienta zapewniamy również doświadczoną obsługę. Nasze maszyny do lodów włoskich lub świderków mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Jeśli chciałbyś uatrakcyjnić wydarzenie organizowane przez Ciebie i wyróżnić się zapraszamy do kontaktu z Nami. Zarezerwuj termin!

Zapraszamy

LODY NA KOLE

Galeria

1 (9)